Celem zagwarantowania Państwu najwyższej jakości naszych produktów w postaci ścian mobilnych oraz profesjonalizmie usług naszej firmy, zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami.

Maxi Zoo Warszawa

Dostarczona przez nas mobilna ściana systemu Acoustic 110 Automatic umożliwiła niezwykle funkcjonalny podział widocznej na zdjęciu Sali konferencyjnej na trzy zupełnie niezależne od siebie pomieszczenia. Zaletą prezentowanego systemu jest wysoki poziom jego dźwiękoszczelności.

Sala szkoleniowa w Kielcach

Klient zgłosił się do naszej firmy z prośbą o pomoc przy podziale przestrzeni w swojej salce szkoleniowej, znajdującej się w Kielcach w Województwie Świętokrzyskim. Szukając dla niego najlepszego rozwiązania, zdecydowaliśmy się zastosować ściany mobilne systemu Acoustic 110, które to obsługuje się manualnie. Zaletą powyższego systemu jest niewątpliwie wysoka izolacyjność akustyczna. Cechą zwracającą uwagę, podnoszącą walory estetyczne realizacji mobilnej ściany sali szkoleniowej w Kielcach jest natomiast wdrożenie różnych dekorów wykończeniowych w obrębie jednej tylko ściany mobilnej. Wpływa to korzystnie na design oraz nadaje cech nowoczesności całemu projektowi.

Przychodnia na ul Chodźki w Lublinie

W tym przypadku klient naszej firmy zdecydował się na funkcjonalny podział przestrzeni w sali edukacyjnej, znajdującej się w przychodni lekarskiej. Po rozmowie z klientem, zdecydowaliśmy się na zrealizowanie projektu za pomocą mobilnej ściany systemu Economy 50, wraz z jednoskrzydłowymi drzwiami, które to korzystnie wpływają zwłaszcza na walory praktyczne oraz komfort użytkowania, nie ujmując przy tym atrakcyjności całości realizacji. Projekt ten skutecznie spełnia swą rolę. Należy zwrócić uwagę również na design realizacji za pomocą systemu Economy 50. Doskonale wkomponował się on w charakter pomieszczenia, jakim jest przychodnia lekarska. Mamy tutaj idealną ilustrację połączenia estetyki, designu oraz funkcjonalności.

Sala koferencyjno-wystawowa w firmie Dobroplast Stary Laskowiec

Nasza firma z powodzeniem realizuje również duże projekty. Nie boimy się wyzwań, ponieważ są one dla nas szansą wykazania się oraz zaprezentowania swoich możliwości. W przypadku widocznej na zdjęciu obok Sali konferencyjno – wystawowej po wnikliwej analizie zdecydowano się na podział przestrzeni przy pomocy ściany mobilnej systemu Acoustic 110, z obsługą manualną oraz bardzo wysokim poziomem izolacyjności akustycznej. Dźwiękoszczelność w prezentowanym modelu jest bardzo dobra. Ściana ta cechuje się ciekawym, pasującym do charakteru typowej współczesnej Sali konferencyjnej wykończeniem oraz znaczną wysokością, wynoszącą aż 5,3 metra. Ściany mobilne tego typu w pełni oddają najważniejsze zalety technologii mobilnych ścian działowych. Dodatkowo, w przypadku realizacji projektu Sali konferencyjnej w firmie Dobroplast Stary Laskowiec zastosowano dwie pary drzwi jedno skrzydłowych, podkreślając w ten sposób walory użytkowe całej konstrukcji.