Opis systemu

Mobilne ścianki systemu Economy-50 to jeden z najbardziej atrakcyjnych systemów naszej firmy. Jego ścianę tworzą moduły zbudowane z obwodowej ramy aluminiowej, której grubość wynosi 5cm, wypełniane mogą być za pomocą płyty laminowanej, lustra, tablicy sucho ścieralnej, szkłem przejrzystym bądź też matowym. Zaletą systemu jest lekkość konstrukcji, co przekłada się na niewielka ilość zajmowanego miejsca, kiedy to nie jest używana. Mobilne ścianki Economy-50 mogą być montowane do każdego rodzaju stropu. Izolacja akustyczna prezentowanych ścian równa się poziomowi do 36dB. Moduły poruszają się po specjalnym aluminiowym torze zawieszonym na suficie. Dzięki zastosowanej przez nas technologii ruch poszczególnych modułów jest niezwykle płynny, dzięki czemu może z powodzeniem być obsługiwany przez jedną osobę. Elementy łączą się ze sobą aluminiowymi profilami, wyposażonymi w magnetyczną uszczelkę. Paleta kolorów do wyboru jest bardzo bogata.

Niezaprzeczalnym atutem systemu Economy-50 jest możliwość zamontowania jednoskrzydłowych drzwi i to na dowolnym odcinku ściany.

Zarówno na górze jak i w dolnej części systemu znajdują się listwy aluminiowo-gumowe. Wysuwa się je za pomocą mechanizmu obsługiwanego manualnie poprzez korbkę. Ich zadaniem jest zagwarantowanie szczelności akustycznej, a także stabilności całej konstrukcji systemu. Ostatnim, równie istotnym elementem systemu jest tak zwany teleskop. Jest to moduł wyposażony w dodatkowe wysuwane doszczelnienie pionowe. W czasie, gdy ściana nie jest używana, moduły przesuwane są na parking. W przypadku dwupunktowego zawieszenia elementów, wspomniany parking może znajdować się obok ściany, w specjalnie przystosowanej do tego wnęce. Natomiast w przypadku jednopunktowego zawieszenia, moduły przesuwane są na jeden z końców toru jezdnego.

System Economy-50 to mobilne ścianki, niezwykle proste w użytkowaniu oraz charakteryzujące się precyzyjnym wykonaniem, solidnością i trwałością materiałów wykończeniowych, z różnymi wariantami konfiguracji poszczególnych jego elementów.

Idea Działania Systemu

Poniższe wirtualizacje przedstawiają Państwu ideę działania systemu naszej firmy.

Economy 50 Glass

Prezentowany system stosowany jest w miejscach, gdzie mamy zamiar połączyć zalety elastycznego oraz ekonomicznego zarządzania przestrzenią, z przejrzystą i otwartą formą przeszklonych modułów. Minimalistyczne rozmiary ramy obwodowej połączone z taflą szkła tworzą wrażenie transparentności i otwartości.

Inteligentne szkło

Regułą każdego z naszych systemów, w którym stosowane są przeszklenia jest fakt, że istnieje w nich możliwość zastosowania innowacyjnej technologii „Smart Glass”. Pozwala ona na zmianę przejrzystości szkła. Jest to niezwykle pomocne i przydatne rozwiązanie, pozwalające na sterowania prywatnością w Twoim biurze, domu czy mieszkaniu. Sterowanie systemem „Smart Glass” odbywa się za pomocą przełącznika, pilota, smartphone bądź tabletu.

Dane Techniczne

Grubość ściany:   5cm
Szerokość modułów:   60-130
Izolacja akustyczna:   Rw= 36dB
Wysokoś ściany:   do 7m
Zawieszenie modułów:   jedno lub dwu punktowe
Drzwi:   jednoskrzydłowe
Widoczne profile aluminiowe w dowolnym kolorze z palety RAL

Badania i certyfikaty

Aby pobrac badania i certyfikaty kliknij przycisk ,,Pobierz''.

Galeria