Stałe systemowe ścianki działowe nie są nowością na rynku, nie tylko europejskim, ale zwłaszcza azjatyckim. Stanowią one jednak niezwykle innowacyjną technologię, pozwalająca w sposób indywidualny zarządzać przestrzenią w biurach, hotelach, mieszkaniach, a także na salach konferencyjnych i w wielu innych miejscach. Technologia ta rozwinęła się już na tyle, by móc tworzyć co raz to nowe, bardziej zaawansowane i funkcjonalne konfiguracje oraz systemy. W tym miejscu prezentujemy Państwu system stałych   ścian o nazwie Light-40. 

Opis systemu

System lekkich stałych ścian działowych o nazwie Light- 40 zaprojektowany został z myślą ekonomice oraz przejrzystym sposobie gospodarowania, zarządzania przestrzenią. W systemie tym uzyskujemy maksymalne przeszklenie pomieszczeń, a to za sprawą zastosowania dyskretnych profili aluminiowych i bezszprosowych łączeń tafli szkła. Stałe ścianki systemu Light-40 charakteryzują się ogromną prostotą oraz transparentnością, przez co idealnie nadają się do zastosowania w biurach, hotelach, budynkach mieszkalnych, a także centrach handlowych.

Prezentowana oferta dostosowana jest do najbardziej wymagających, kreatywnych klientów ze względu na bardzo bogatą ofertę wykończeni profili oraz rodzajów okuć i zawiasów. Oferta przewiduje ponadto możliwość zastosowania drzwi z ościeżnica lub całoszklanych. 

W systemie mobilnych ścian Light-40 nasza firma zastosowała specjalne wypełnienia profili oraz ogniotrwałe szkło. Dzięki temu zabiegowi uzyskaliśmy ścianę o wydatnie zwiększonej odporności ogniowej. Stałe ścianki zaprojektowanego przez nas systemu z pewnością spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Ich niewątpliwą zaletą jest uniwersalność. Mogą być używane niemal w każdym rodzaju pomieszczeń oraz w rozmaitych konfiguracjach, będąc przy tym trwałymi oraz praktycznymi.

Inteligentne szkło

Podobnie jak w pozostałych, tak i w systemie ścian mobilnych Light-40 uzyskujecie Państwo możliwość zastosowania innowacyjnej technologii „Smart Glass” Jest to inteligentne szkło, którego przejrzystość możemy dowolnie zmieniać w każdym momencie, indywidualnie sterując prywatnością w swoich pomieszczeniach. Obsługa technologii „Smart Glass” jest równie prosta, co obsługa całego systemu. Wszystko odbywa się za pomocą przełącznika, pilota, smartphona lub tabletu. Technologia ta to absolutny hit na rynku, dzięki której uzyskujemy jeszcze większą swobodę oraz możliwość rozszerzonego zarządzania przestrzenią naszych pomieszczeń w biurze, firmie, hotelu czy też mieszkaniu. 

Więcej informacji już wkrótce

Galeria

Light 40

Więcej informacji już wkrótce